Projektowanie ogrodów

Projektowanie ogrodów – Zielona Góra i okolice

Nasza firma Bud-Bruk oferuje profesjonalne usługi takie jak projektowanie ogrodów Zielona Góra, a także dla klientów z innych miejscowości w województwie lubuskim. Zaprojektowane i założone przez nas ogrody to eleganckie, funkcjonalne i dopracowane w najmniejszych szczegółach przestrzenie!

Projektowanie ogrodów – nasza oferta

Świadczymy kompleksowe usługi w ramach projektowania i zakładania ogrodów. Naszym klientom oferujemy obsługę obejmującą prace takie jak:

• uporządkowanie i przygotowanie terenu do prac ogrodniczych
• roboty ziemne Zielona Góra i okolice
• zakładanie trawników z siewu lub z rolki
• dowiezienie ziemi, a także rozplantowanie i wzbogacenie jej w nawozy
• nasadzenia krzewów, drzew i innych roślin zgodnie z projektem inwestora lub projektem własnym
• przygotowanie elementów takich jak: mała architektura, ogrodzenia, pergole, skalniaki, oczka wodne, kaskady, alejki, ścieżki, kamień, skała, kora

Projektowanie i zakładanie ogrodów – kompleksowo i profesjonalnie

Nasi projektanci wiedzą, jak przygotować stylowo prezentujący się ogród niezależnie od posiadanej przez Państwa przestrzeni. Wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów i tworzymy dla nich oryginalne ogrody doskonałe do wypoczynku, zabawy, realizowania swoich pasji.

Zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Zależy nam na całkowitej satysfakcji każdego z naszych klientów – mamy nadzieję, że wybiorą Państwo naszą obsługę. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań związanych z naszymi usługami projektowania ogrodów pozostajemy do Państwa dyspozycji. Bud-Bruk – stylowa aranżacja ogrodów Zielona Góra – zachęcamy do skorzystania z naszych usług!